Vyprávěj (1)

27. listopadu 2010 v 19:28 |  Vyprávěj
Mraky, mlha, domečky o velikosti krabičky od sirek a malé tečky. Tohle všechno vidím na cestě do Anglie v letadle. Zážitek byl krásný ale ten pocit když se někdo podívá přímo pod křídlo letadla je na zvracení. Zatáhla jsem závěs a otevřela velkou knihu kterou jsem dostala od tety. Nedávno zemřela na rakovinu.

První stránka knihy byla pěkně nudná ale dalších pět, šest, sto a dvěstě stránek byli mnohem zábavnější. Teta asi věděla jaké knížky ráda čtu. ,,Letadlo přistává za pět minut." Něžný hlas letušky se ozval po celém letadle a všichni začali reagovat. Samozřejmě že i já jsem se chystala. Knihu jsem zavřela a dala zpátky do batohu. ,,Přistáváme!" Znova se ozval hlas letušky. Konečně jsme přistáli. Otevřeli se dveře od letadla a já vystoupila jako první. Nadechla jsem se čerstvého vzduchu a šla po schodech dolů. Sluníčko svítilo a jeho paprsky zasahovaly přímo na můj batoh. Podívala jsem se za sebe a viděla lidi jak vycházejí z letadla. Otočila jsem se zpět a k východu z letiště. Před vchodem do letiště jsem si stopla taxika. ,,Prosím na Rivrhard City!" Přikázala jsem a připoutala jsem se. Cestou jsem se dívala z okna a viděla jsem krásný Big Ben. Ve skutečnosti je Anglie krásnější než jsem si představovala. ,,A jsme na Rivrhard City." ,,Děkuji." Všechny svoje zavazadla jsem si vzala do ruky a stála jsem před velkou budovou. Podívala jsem se před sebe a viděla hlídače který hlídá asi tu budovu. Vešla jsem donitř a zamířila přímo k recepci. ,,Dobrý den. Jmenuji se Madison Cullenová a mám tady rezervovaný byt." ,,Ano slečno. Pokoj číslo stopadesáttři. Třetí patro, doleva a druhé dveře."
Otevřela jsem dřevněné dveře a zavítala mě krásná vůně čistého povlečení. Pořádně jsem se nadechla a potom pořádně vydechla. Vybalila jsem si věci a udělala jsem si něco k snědku. Bylo půl třetí a já jsem si udělalá malý plán co dneska ještě budu dělat. Převlékla jsem se ze spoceného oblečení do bílého tílka a ryflových kraťásků. Vzala jsem si malou kabelku a do ní hodila mobil, klíče a peněženku. Před dveřmi jsem si obula žabky a mohla jsem vyjít.

Londýn je krásný město plný památek. Našla jsem takový malý obchůdek se suvenýrama. Vešla jsem a v obchůdku nikdo nebyl. ,,Halóó!" Ozvala jsem se ale potom někdo přišel. Byl to nějaký chlap nejspíš stejného věku jako já. ,,Dobrý den, máte nějaké přání?" Zeptal se a já kývla hlavou že ne, že se jenom dívám. Zase někam odešel. Suvenýrů tam měl poměrně dost a pár se mi i líbilo. Koupila jsem si náramek z kůže a pohlednici Anglie. Byla jsem ráda že jsem neodešla s prázdnou. Procházela jsem se a dala jsem si i zmrzlinu. Na mobilu jsem udělala pár snímků ale potom mě už bolely nohy tak jsem šla zpátky domů.

Pokračování příště
 


Komentáře

1 Kačííss Kačííss | Web | 27. listopadu 2010 v 19:46 | Reagovat

hezkééé ♥♥ těším se na další díl =)) ♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama