Listopad 2010

Kájínek

28. listopadu 2010 v 11:49 | Gábuška |  Filmy
Udělala jsem novou rubruku "Filmy". V téhle rubrice budou moje názory na film, ukázky a možná někdy odkazy když seženu.
Jako první jsem si vybrala film Kájínek. Je to můj nejoblíbenější film. Moc se mi líbí! Je tam sice i něco co není pro mě ale já si to vždycky přetočím. Přece se na to nebudu dívat jak nějaká nadržená...no :D:D.

Samota - Oficial Kájínek

27. listopadu 2010 v 20:11 Music
Ahoj. Jsem doma, osprchovaná a smutná. Smutná? Proč? Nebudu to sem psát! Celý den jsem byla na chatě protože tam přijela návštěva.
Dnešek byl šťastný ale i trochu smutný jak jsem psala. No nebudu na to myslet!
Krásná písnička Lucie Bílé a Kamila Střihavky k filmu Kájínek. Někteří mě už znají. Píšu furt o Kájínkovy :D. Ale tenhle klip a písnička je opravdu krásná! Film si stáhněte je super a krásný! Jsou tam i scény z filmu!
Půjdu se dívat na StarDance.
PA


Vyprávěj (1)

27. listopadu 2010 v 19:28 Vyprávěj
Mraky, mlha, domečky o velikosti krabičky od sirek a malé tečky. Tohle všechno vidím na cestě do Anglie v letadle. Zážitek byl krásný ale ten pocit když se někdo podívá přímo pod křídlo letadla je na zvracení. Zatáhla jsem závěs a otevřela velkou knihu kterou jsem dostala od tety. Nedávno zemřela na rakovinu.

Vyprávěj (0)

26. listopadu 2010 v 22:26 | Gábuška |  Vyprávěj
Ahoj. Jmenuji se Madison a je mi 23 let. Mám přítele kterému je 25 let. 
Narodila jsem se ve Španělsku a momentálně žiju v Anglii. Můj přítel je Angličan a právě tam jsme se seznámili. Budu vám vyprávět můj příběh o mém životě. Budu ho psát v přítomnosti.
Doufám že se vám povídka bude líbit!

P.S.:Omlouvám se za krátký úvod!

Povídky

26. listopadu 2010 v 22:20 Povídky


Ahoj...

26. listopadu 2010 v 22:11 | Gábuška
Ahoj, tak jsem se rozhodla založit si nový blog na kterém už zůstanu! Nezruším ho prostě nic! Tenhle blog se stane součástí mého života. Tenhle blog bude jako moje druhá rodina. Budu ráda za vaše krásné komentáře!
Prosím, ti co kritizují tak jim zakazuju aby mě kritizovali! Neznají mě tak nemají právo mě kritizovat!
Gábuška